Zdravnet.cz > podrobnosti k odkazu : BAYER s.r.o.

BAYER s.r.o.

Zdravnet.cz - zdraví a zdravotnictví na českém internetu


Popis odkazu :

Bayer Consumer Care navazuje na činnost oddělení volně prodejných léčiv, které začalo působit v České republice v rámci společnosti Bayer, s.r.o. v roce 1993.

Bayer Consumer Care je součástí společnosti Bayer HealthCare, která nabízí ve více než devadesáti zemích světa volně prodejné léky a potravinové doplňky v nejrůznějších formách. Hlavními oblastmi použití jsou bolest, nachlazení, žaludeční potíže, plísňová onemocnění kůže a vitaminová nedostatečnost. V oblasti volně prodejných léčiv zaujímá společnost třetí místo na světě.

Nejproslulejším přípravkem divize Bayer Consumer Care je Aspirin, který má za sebou úspěšnou, více než stoletou historii. Dnešní výzkumy ukazují, že Aspirin může pro Vás udělat mnohem více než jenom potlačit bolest. Mezi další léčivé přípravky, které přispěly k celosvětovému úspěchu společnosti Bayer, patří Alka-Seltzer, Talcid a Canesten. Po úspěšném završení integrace Roche Consumer Health se portfolio přípravků v České republice rozrostlo od 1. ledna 2005 o značky Supradyn, Bepanthen, Saridon a Rennie.

Adresa stránek :

www.bayer-leky.cz

Zařazení v kategoriích :

Cílení odkazu :

odborná i laická veřejnost

Regionální zařazení :

  • Praha 9
 
Odkaz byl do katalogu vložen 28.07.2009. ID 13888.
 

Správa odkazu
zobrazit/skrýt obsah panelu
Partneři katalogu

Lékárna on-line

zobrazit/skrýt obsah panelu