Zdravnet.cz > podrobnosti k odkazu : GLYNN BROTHERS CHEMICALS

GLYNN BROTHERS CHEMICALS

Zdravnet.cz - zdraví a zdravotnictví na českém internetu


Popis odkazu :

Působíme v České republice v oblasti zdravotnictví a farmacie, kde se specializujeme na zastupování významných zahraničních firem od registrace přípravků po jejich marketing a distribuci.

V současné době se specializujeme hlavně na oblast ortopedie, revmatologie, rehabilitace a sportovní medicíny. Z této oblasti zastupujeme firmy FIDIA (Itálie), TRB CHEMEDICA (Švýcarsko), DJ ortho (USA), AbilityOne Kinetec S.A. (Francie), Innocoll (Írsko), jejichž léčiva a prostředky zdravotní techniky zaujímají přední místo na českém trhu. Pro propagaci a marketing těchto přípravků firma disponuje týmem regionálních manažerů, kteří navštěvují lékaře specialisty, ortopedy, revmatology, sportovní lékaře, traumatology a rehabilitační pracovníky. Trvalá dostupnost našich produktů je zajištěna existencí konsignačních skladů u nejvýznamnějších distributorů léčiv.

Významných úspěchů dosahuje divize volně prodejných přípravků, která zastupuje firmy Pharma Wernigerode, L. Maneti - H. Roberts a část dentálního portfolia firmy Procter & Gamble.

Naší firemní strategií je poskytovat plný servis našim klientům jak z řad zdravotníků tak pacientů a doufáme, že tyto stránky zvýší informovanost o našich produktech. Zároveň Vám budeme vděčni za jakékoliv připomínky či náměty týkající se těchto stránek, produktů nebo samotné firmy.

Adresa stránek :

www.gbc-prague.cz

Zařazení v kategoriích :

Cílení odkazu :

odborná i laická veřejnost

Regionální zařazení :

  • Praha 4
 
Odkaz byl do katalogu vložen 29.07.2009. ID 13922.
 

Správa odkazu
zobrazit/skrýt obsah panelu
Partneři katalogu

Lékárna on-line

zobrazit/skrýt obsah panelu