Zdravnet.cz > podrobnosti k odkazu : Voda Světla

Voda Světla

Zdravnet.cz - zdraví a zdravotnictví na českém internetu


Popis odkazu :

Voda Světla - Český objev vysoce energetizované vody podporující fyzické, duševní i duchovní tělo člověka. Zesílení imunitního systému, podpora buněk a nervového systému. Ochrana proti negativnímu prostředí. Oceňované zvláště při duševním přetížení.

Obsahuje již celé spektrum záření jemných čistých energií, které posilují celý nervový a čakrový systém. Projevuje se zvýšenou imunitou, duševní pevností a radostí, pozitivním přístupem k životu. Větší schopností vnímat jemnější energie. Zajímavá je také zvýšená schopnost čistého niterného spojení do čistých úrovní. Pomáhá proti únavě, negaci, celkově harmonizuje a čistí tělo. Podporuje zesílení osobnosti a schopnosti bojovat s nemocí. Při současném braní s chemickými léky, se eliminují negativní dopady léků. Některé léky, co více škodí nebo narušují imunitu dokonce přestávají částečně nebo úplně fungovat. Při chemoterapii pomáhá s vyčištěním těla od jedů, Při ozařování pomáhá zacelit narušený jemný energetický aurický obal. Příznivě posiluje účinnost homeopatických a bylinných léků. Zostřuje schopnost vnímání na všech úrovních.

Protože velice zesiluje imunitní systém, přestávají při současném braní zabírat kortikoidní léky, které jsou proti imunitě. Proto by lidé s transplantací, kteří berou léky pro oslabení imunity a s kortikoidní léčbou neměli Vodu Světla současně brát. Také není možné kombinovat s PÍ-technologií, pro přílišné přeenergetizování.

Voda Světla je přímo určená pro lidi trpící únavou, oslabenou imunitou, pro duševně skleslé či prožívající duševní těžkosti a otřesy (rozvod,úmrtí blízkého člověka, těžké životní události). Dále pro duchovně usilující a toužící po zdravém a radostném životě. Na stránkách naleznete také MP3 přednášky o zdraví i duchu.

Adresa stránek :

www.vodasvetla.cz

Zařazení v kategoriích :

Cílení odkazu :

odborná i laická veřejnost

 
Odkaz byl do katalogu vložen 31.03.2008. ID 1031.
 

Správa odkazu
zobrazit/skrýt obsah panelu
Partneři katalogu

Lékárna on-line
ProdejBylin.czZELENÁ LÉKÁRNA na NETu

zobrazit/skrýt obsah panelu